У 2016/2017 навчальному році у роботі Малої Академії наук взяли участь учениці 9-го класу Дробот Олександра та Колеснікова Анастасія. Науковий керівник -Лебединська Катерина Олександрівна, вчитель української мови та літератури вищої кваліфікаційної категорії.

5-7 грудня юні науковці представили свої роботи на І районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів -членів МАН України і стали переможцями і районного і обласного етапів МАН -зайняли ІІІ місця.

/Files/images/Ман1.jpg/Files/images/Ман2.jpg/Files/images/Ман3.jpg

/Files/images/Kolesnikova_Anastasiya_z_kerivnikom_roboti.jpgУ 2015/2016 навчальному році у роботі Малої Академії Наук взяли участь такі учні: Костенко Тетяна (9 клас) та Дробот Олександра (8 клас).

14-15 грудня юні науковці нашої школи презентували свої роботи на І районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів -членів МАН України. Костенко Тетяна разом зі своїм науковим керівником учителькою математики Лазоренко Т.І. підготувала роботу "Зв'язок орігамі з математикою".

Дробот Олександра (науковий керівник учителька української мови та літератури Лебединська К.О.) презентувала наукову роботу "Експресивні засоби в новелі О.Кобилянської "Некультурна".

Кiлькiсть переглядiв: 111