У нашій школі проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції.

Свято Першого дзвоника

/Files/images/DSC_2246.JPG Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На подвір'ї школи багато гостей. Звучать привітання, виступи учнів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник, який сповіщає про початок нового навчального року.

День Учителя

/Files/images/IMG_3922.JPG Традиційна концертна програма -подарунок вчителям, який готують всі учні, висловлюючи свою вдячність і шану.

Новорічні свята

/Files/images/IMG_4.JPG Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для молодших школярів проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки. А старшокласники готують театралізовану виставу, після якої розважаються на дискотеці. А наступного дня розпочинаються зимові канікули.

Вечір зустрічі з випускникам

Взимку у нашій школі проходить вечір зустрічі з випускниками. Це одна з найдавніших і найцікавіших шкільних традицій. Адже щороку, у першу суботу лютого школа гостинно відчиняє двері для усіх своїх випускників. І неважливо, чи закінчили ви школу рік тому, чи двадцять років -вона все одно чекає на вас...

Свято останнього дзвоника

/Files/images/image (6).jpg Це шкільне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вносяться Державний прапор України тп прапор Вільшанської школи, звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. Кращі учні отримують нагороди за свої досягнення.

Випускний вечір

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися випускні іспити, і ось він -довгоочікуваний випускний вечір. Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, вчителі, батьки. Потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники ідуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя.

Кiлькiсть переглядiв: 138